Dato: 4/1-2020
Sted: Drammen Hundepark
Arrangør: Norsk Freestyle Forening
Stevneledere: Nina Haaland / Vigdis Bæver Larsen
Dommere: Tina Hosen, Ellen Christensen, Marianne Njøten (FS), Nina Haaland (HTM)

Freestyle, klasse 1
Plass Fører Hund Poeng Pr.grad
1. Karin Fyrand-Westby Roxy
Australian Shepherd
25,23 
2. Connie Lobsgaard I'm Sweet As Sugar av Aussieboxy (Lycke)
Australian Shepherd
25,13 
3. Anniken Augustsen Jensen Vaffel
Welsh Corgi Pembroke
24,37 
4. Hilde Ingunn Hansen Rosepath Vittorio (Orion)
Labrador Retriever
23,57 
5. Kine Marie Thorvaldsen Smash
Border Collie
23,47 
6. Ine Rosland

Two Colours Foxy Lady
Dvergpuddel

22,47 
7.  Annette Eggen Eagerdog All Is Fun (Isa)
Dansk-Svensk Gårdshund
22,33 
         
Freestyle, klasse 2
1.  Nina Cathrine Jullum Kise Arcanas White Shadows (Hedwig)
Engelsk Cocker Spaniel
23,90  1
2. Stine Bjertnes Ingebrigtsvold Iverig
Border Collie
23,57 
3. Kine Marie Thorvaldsen Colin Ace 
Border Collie
23,23 
4. Janne Gry Lunde Laika
Border Collie
22,57 
5. Gry Heidi Vangen Sunlit Yr Kavi Timcapris (Kavi)
Toller
22,42 
6. Anne Marit Stakkestad Beauty
Border Collie
21,90 
7. Ingebjørg S. Helle Kimberbell's Silver De Rito (Rito)
Phalene
21,80 
         
Freestyle, klasse 3
1. Jessica Karlgren Nice Of You To Come Buy Photoshopped (HipHip)
Border Collie
25,37  1
Cert
2. Hanne Bache-Mathiesen Henriksen Harrystaff's Jacqueline (Jacqueline)
Staffordshire Bull Terrier
24,87 
 3. Vigdis Bæver Larsen Lundens Bellagotto Fattoria (Bella)
Lagotto Romagnolo
24,67 
 4. Elina Mauno Heckler's I Need More Cash (Elsa)
Cairn Terrier 
22,23 
5.  Eirin Bryde Brunsby Curlycrest Mr Paisley (Tardis)
Kinesisk nakenhund
19,63 
         
Heelwork to Music, klasse 1
1. Anette B. Nordby Nanduhria's Ossë (Tzili)
Belgisk fårehund, Groendal
 23,40 1
2. Kine Marie Thorvaldsen Tulimias Stout (Stout)
Border Collie
22,92 
3.  Janne Gry Lunde Laika
Border Collie
22,70 
4. Ingebjørg S. Helle Kimberbell's Silver De Rito (Rito)
Phalene
22,55 
5. Aina Haave Fak's Jannick (Zpidi Gonzales)
Labrador Retriever
22,20 
6. Ine Rosland Borvo Dancingharlequin (Borvo)
Dvergpuddel
21,10 
         
Heelwork to Music, klasse 2
1. Stine Bjertnes Ingebrigtsvold Iverig
Border Collie
25,47 
2. Connie Lobsgaard  Sollino's Diva De Soul (Dina)
Chinese Crested
25,43
3. Eirin Bryde Brunsby Curlycrest Mr Paisley (Tardis)
Kinesisk Nakenhund
17,47  3
         
Heelwork to Music, klasse 3
1. Jessica Karlgren Spot (Storm)
Border Collie
27,87 
2. Annette Eggen Gjermaa's Milly (Milly)
Dansk-Svensk Gårdshund
25,10  1
Cert 
3. Marianne Ono Njøten Brukbare's Cassandra (Nyx)
Tervueren
24,30  1
Cert 
         
6+      
1. Hilde Hansen/Janne Gry Lunde Orion og Laika
Labrador / Border Collie
23,32  1
         

Rekruttklasse:

Beste rekrutt: Nina Cathrine Jullum Kise og Minni